NASZA MISJA:

Pragniemy rozkochać naszych Klientów w surowym pięknie drewna. Chcemy dostarczać im tego, czego tak bardzo wszystkim brakuje: kontaktu z dziewiczą naturą.

 

KILKA SŁÓW O NAS

Miłością do drewna zaraził nas dziadek Kazimierz, który był mistrzem stolarstwa. Właściwie całe życie spędził przy drewnie. Dziadka nie ma już z nami, ale pozostała odziedziczona w spadku pasja do tego naturalnego surowca.

Z pokolenia na pokolenie chcemy kontynuować rodzinną tradycję stolarską, bo nic nas tak nie uszczęśliwia, jak praca przy obróbce drewna. Tworzymy rodzinną firmę, a nasza historia niejako zatoczyła koło. W Łaźniach się wszystko zaczęło, stąd wywodzą się nasze korzenie i tu postanowiliśmy rozwijać stolarnię. Wróciliśmy do źródeł. Dziś z wielką pasją łączymy obie branże, oferując Klientom szeroki zakres usług stolarskich, jak też budowlanych.

Co to oznacza dla Ciebie, Drogi Kliencie? Możesz nam powierzyć zarówno budowę Twojego domu, jak i wyposażenie go w drewniane elementy wykończeniowe czy dekoracyjne.

Jesteśmy otwarci na nowoczesne technologie i trendy, jak też cenimy tradycję i regionalizm. Fascynuje nas czerpanie z ludowych wzorów we współczesnych rozwiązaniach architektonicznych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy pewni, że możemy sprostać różnorodnym wymaganiom Klientów.